BOHEMIA PROFIL se zabývá výrobou přechodových a ukončovacích profi lů určených ke všem druhům podlahových krytin (např. plovoucích podlah laminátových i dřevěných, koberců, dlažby, ...). Můžete si vybrat z téměř pětiset různých přechodových profi lů, kdy každá lišta je opatřena svým specifi ckým EAN kódem.

Všechny profily jsou také dodávány ve standardních délkách 270 cm a 90 cm.

Povrch profilů může být eloxovaný s barevným odstínem (stříbro, zlato, bronz a champagne), dále potaženy PVC folií s imitací dřeva javor, buk, dub, dub světlý, dub bělený, dub bílý, olše, třešeň, ořech, wenge) nebo je povrch lišt podýhován klasickou dřevěnou dýhou. Díky úzké spolupráci s výrobcem speciálně upravené a lakované dřevěné dýhy jsme schopni dodávat tyto potahované profily v široké škále dekorů (ve stálé nabídce je 16 druhů dřevin, včetně exotických - jasan, bambus světlý, bambus tmavý, javor, buk, hevea, dub, dub nelakovaný, korek, třešeň americká, třešeň evropská, doussie, merbau, teak, ořech, wenge), dále je možné po dohodě a odpovídajícím množství objednávky doladit dekor dřeviny podle přání zákazníka.

V sortimentu společnosti BOHEMIA PROFIL jsou profily se třemi způsoby uchycení k podkladu. Tím nejprodávanějším a v dnešní době stále více používaným jsou samolepící lišty, v našem případě to jsou profily se speciální stále lepící pryskyřicí, která zajišťuje přilnavost a hlavně dokonalou pevnost spojení. Další způsobem uchycení jsou lišty na hmoždinky, kde k upevnění k podkladu se používají originální natloukací hmoždinky. Hlava natloukacího hřebu je umístěna v kolejnici ve spodní části profilu a je výkyvná, to umožňuje naklápět profil a vyrovnávat tak výškově rozdílné podklady. V tomto případě je možné kombinovat hmoždinky i se samolepícím způsobem a zajistit tak nejlepší možné přitažení profilu k podkladu. Posledním způsobem uchycení jsou klasické vrtané profily, které se přitahují k podkladu pomocí vrutů vkládaných do předem vyvrtaných děr v profilu.


Prohlášení o shodě:Kombinace všech druhů uchycení k podkladu a možností povrchové úpravy najdete v našem katalogu na následujících stranách.

Všechny uvedené přechodové profily jsou trvale skladem!!!


Díky našemu servisu jsme schopni Vám naprostou většinu profilů dodat do 24 hodin od Vaší objednávky po celé ČR, ať už naším bezplatným závozem nebo přepravní společností.
  © BOHEMIA PROFIL spol. s .r.o.